Levné stěhování České Budějovice

Vůz + 2x pracovník
13 m³
900 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
17 - 21 m³
1000 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
36 m³
1700 Kč/hod.
bez DPH
Hodnocení

Již několikrát stěhovali a vyklízeli naše prodejny značkové módy DZM a vždy vše proběhlo v naprostém pořádku, dle domluveného času a ceny. Nadále budeme využívat služeb Mamuta. Vřele doporučuji.

P. Malá

Hradec Králové, Praha

Hodnocení

Chtěla bych velice poděkovat chlapcům, kteří nás již po třetí stěhovali, takový přístup se už nevidí. Velmi doporučuji.

Marie Bauerová

Hradec Králové

Hodnocení

Zařídili vše potřebné pro stěhování prodejny nábytku. Výborná cena a kvalita.

Petr Drobek

Hradec Králové

Přehrát video

Naše společnost se zabývá přestěhováním domácností, firem, těžkých a nadměrných břemen nejen po Českých Budějovicích. Váš náklad vám přestěhujeme kamkoliv, podle vašeho přání. Celý průběh stěhování přizpůsobíme vašim požadavkům, proto nabízíme několik alternativ, jak naše služby využít k vaší spokojenosti.

Stěhování Mamut

Jak vše probíhá?

Po vaší objednávce k vám zašleme zkušeného technika, který s vámi probere veškeré podrobnosti ohledně stěhování. Místo nakládky a vykládky, včetně přibližného časového plánu. Do zakázkového listu sepíše přesný stav a počet stěhovaných věcí, aby později nedošlo ke zbytečným nedorozuměním. Od technika si také můžete převzít obalovací materiál, který má k dispozici – smršťovací a bublinkové fólie, krabice a přepravky. Po vyřízení těchto formalit to pro vás může skončit a s důvěrou zbytek můžete nechat a u samotného stěhování přítomni být nemusíte. Naši zaměstnanci, pod vedením technika, vše přestěhují. Můžete využít také dalších služeb, které v rámci stěhování nabízíme – montáž a demontáž nábytku, vymalování, úklid – vy můžete přijít již do hotového a zařízeného domova.

Pokud se rozhodnete být u stěhování přítomni, po celou dobu vám bude k dispozici náš technik se kterým můžete průběžně vše konzultovat. Po vyložení veškerých věcí, technik sepíše stav a počet přestěhovaných věcí a až po vašem zkontrolování, zda je vše v pořádku, mu uhradíte naúčtovanou částku.

Další možností, jak našich služeb využít, je zapůjčení našeho stěhovacího vozu, včetně našeho řidiče, který nebude do ničeho zasahovat a vše doveze na místo, podle vašich pokynů.