Stěhování České Budějovice

Naše společnost se zabývá přestěhováním domácností, firem, těžkých a nadměrných břemen nejen po Českých Budějovicích. Váš náklad vám přestěhujeme kamkoliv, podle vašeho přání. Celý průběh stěhování přizpůsobíme vašim požadavkům, proto nabízíme několik alternativ, jak naše služby využít k vaší spokojenosti.

Stěhování Mamut

Jak vše probíhá?

Po vaší objednávce k vám zašleme zkušeného technika, který s vámi probere veškeré podrobnosti ohledně stěhování. Místo nakládky a vykládky, včetně přibližného časového plánu. Do zakázkového listu sepíše přesný stav a počet stěhovaných věcí, aby později nedošlo ke zbytečným nedorozuměním. Od technika si také můžete převzít obalovací materiál, který má k dispozici – smršťovací a bublinkové fólie, krabice a přepravky. Po vyřízení těchto formalit to pro vás může skončit a s důvěrou zbytek můžete nechat a u samotného stěhování přítomni být nemusíte. Naši zaměstnanci, pod vedením technika, vše přestěhují. Můžete využít také dalších služeb, které v rámci stěhování nabízíme – montáž a demontáž nábytku, vymalování, úklid – vy můžete přijít již do hotového a zařízeného domova.

Pokud se rozhodnete být u stěhování přítomni, po celou dobu vám bude k dispozici náš technik se kterým můžete průběžně vše konzultovat. Po vyložení veškerých věcí, technik sepíše stav a počet přestěhovaných věcí a až po vašem zkontrolování, zda je vše v pořádku, mu uhradíte naúčtovanou částku.

Další možností, jak našich služeb využít, je zapůjčení našeho stěhovacího vozu, včetně našeho řidiče, který nebude do ničeho zasahovat a vše doveze na místo, podle vašich pokynů.