Levné stěhování Děčín

Vůz + 2x pracovník
13 m³
900 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
17 - 21 m³
1000 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
36 m³
1700 Kč/hod.
bez DPH
Hodnocení

Již několikrát stěhovali a vyklízeli naše prodejny značkové módy DZM a vždy vše proběhlo v naprostém pořádku, dle domluveného času a ceny. Nadále budeme využívat služeb Mamuta. Vřele doporučuji.

P. Malá

Hradec Králové, Praha

Hodnocení

Chtěla bych velice poděkovat chlapcům, kteří nás již po třetí stěhovali, takový přístup se už nevidí. Velmi doporučuji.

Marie Bauerová

Hradec Králové

Hodnocení

Zařídili vše potřebné pro stěhování prodejny nábytku. Výborná cena a kvalita.

Petr Drobek

Hradec Králové

Přehrát video

A je to tady – čeká vás stěhování. Není se čemu, divit, že jde o jednu z nejstresovějších životních etap. Přípravy zaberou dlouhé týdny, ne-li měsíce a samotný přesun všech věcí pak dlouhé hodiny až dny. Obzvlášť pokud máte mále auto, musíte s věcmi jet vícekrát. Vyplatí se to vůbec? Ušetřete si starosti a využijte raději komplexních stěhovacích služeb, ať už jste kdekoliv v České republice.

Stěhování Mamut

Rychle a bezpečně

Nemějte strach, o vaše věci bude postaráno. Jejich přesun proběhne hladce, rychle a bezpečně. V závěru sami uvidíte, kolik času jste ušetřili. Stačí jen říct kam a stěhovací firma naskládá všechny vaše věci do dodávky, odveze a v místě určení je zase vynosí.

Nadrozměrné věci

Když se člověk stěhuje jen s pár věcmi, tak to ještě jde. Ale co když s sebou berete i skříně, postel, pračku nebo ledničku? To už pak vyžaduje notnou dávku síly a energie. Ovšem stačí nesprávná manipulace a může dojít k poničení vašich věcí. Nemluvě o vašem těle. Riskujete, že si zničíte záda. Bez obav. Stěhovací firma si poradí i s nadrozměrnými věcmi. Přesun vašich spotřebičů, nábytku a dalších podobných součástí domácnosti není problém. Na těžká břemena a nadrozměrný náklad jsou tu totiž zkušení experti, tak to s radostí přenechejte jim.

Skvělé ceny

Obáváte se vysokých cen nebo i skrytých poplatků za tuto službu? Nemusíte. Nutno podotknout, že investice v podobě objednání služeb stěhovací firmy vás nezruinuje. Nahlédněte do ceníku stěhování Děčín a během chvilky zjistíte, kolik vás to bude kompletně se vším všudy stát.

Zbytečný stres škodí zdraví. Proč se tedy stresovat s něčím, co můžete ovlivnit a zařídit si k vaší maximální spokojenosti. Obraťte se experty v této oblasti. Využijte služeb levné stěhovací firmy a zpříjemněte si tuto životní etapu, kterou je změna bydliště. Šetřete váš čas, energii, zdraví i peníze.