Levné stěhování Liberec

Vůz + 2x pracovník
13 m³
900 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
17 - 21 m³
1000 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
36 m³
1700 Kč/hod.
bez DPH
Hodnocení

Již několikrát stěhovali a vyklízeli naše prodejny značkové módy DZM a vždy vše proběhlo v naprostém pořádku, dle domluveného času a ceny. Nadále budeme využívat služeb Mamuta. Vřele doporučuji.

P. Malá

Hradec Králové, Praha

Hodnocení

Chtěla bych velice poděkovat chlapcům, kteří nás již po třetí stěhovali, takový přístup se už nevidí. Velmi doporučuji.

Marie Bauerová

Hradec Králové

Hodnocení

Zařídili vše potřebné pro stěhování prodejny nábytku. Výborná cena a kvalita.

Petr Drobek

Hradec Králové

Přehrát video

Říká se, že je lepší vyhořet než se stěhovat. Avšak vždy to být pravdou nemusí. Využijte služby „stěhování Liberec“, kdy všechnu práci odvedeme za vás.

Potřebujete přestěhovat kancelář nebo domácnost, ale není to ve vašich silách? Od toho je tu služba levného stěhování v Liberci. A nemusí se jednat jen o nábytek, spotřebiče a podobně. Problém není ani se stěhováním strojů v Liberci. A jaká je cena stěhování v Liberci? Ta vás jistě potěší. Za tyto služby totiž nezaplatíte příliš mnoho. Konkrétní částku vám odhalí ceník stěhování v Liberci.

Stěhování v Liberci levně šetří nejen vaši peněženku, ale i váš čas.

Stěhování Mamut

Jaké jsou naše výhody?

  • Stěhování probíhá nejen v Liberci, ale i po celé České republice.
  • Stěhujeme i ve státech Evropské Unie.
  • Těžká a nadměrná břemena pro nás nejsou problémem.
  • Využíváme moderní techniky.
  • Máme na výběr několik variant stěhování.
  • Nábytek demontujeme a poté jej složíme do původního stavu.
  • Stěhujeme i umělecké předměty.
  • Vyklízíme veškeré prostory.
  • Dům či byt vám i vymalujeme a provedeme závěrečný úklid.
  • Uskladníme váš nábytek v našich prostorách.

Vyklízení vašich prostor

Potřebujete nutně vyklidit nějaký prostor a nemáte na to lidi ani čas? Nechte to na nás. Díky našim stěhovacím vozům a kovovým kontejnerům je pro nás vyklízení hračka. Nemusíte se obávat poškození, všechny prostory vždy před poškozením zajistíme. Vyklizené věci dále odvážíme na skládky.

Stěhování Mamut

Montáž a demontáž

Nemusíte ztrácet čas rozkládáním vašeho nábytku nebo nějakého zařízení. My demontáž a montáž například kuchyňské linky provedeme. U kuchyňských linek vám také zajistíme například výřez do otvoru pracovní desky, uchycení umyvadla, instalace baterií, spotřebičů apod. Naše firma disponuje zkušenými pracovníky, kteří jsou vybaveni veškerým potřebným nářadím. Vy si s ničím lámat hlavu nemusíte.

Nadměrná břemena

Potřebujete převézt nadměrný náklad? Nechte to na nás. Obstaráme vám veškerá potřebná povolení pro vjezd a průjezd. Všechno od naložení a vyložení pečlivě předem naplánujeme. Navíc k přepravě používáme stroje a nářadí, které jsou potřeba. Při tak složité přepravě je důležitý profesionální přístup a za celé stěhování a přepravu bereme plnou zodpovědnost.

Vždy se na nás můžete obrátit, ať už potřebujete přestěhovat třeba jenom ledničku nebo pračku. Stěhování Liberec je tu pro vás.