Levné stěhování Praha

Vůz + 2x pracovník
13 m³
900 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
17 - 21 m³
1000 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
36 m³
1 400 Kč/hod.
bez DPH
Hodnocení

Již několikrát stěhovali a vyklízeli naše prodejny značkové módy DZM a vždy vše proběhlo v naprostém pořádku, dle domluveného času a ceny. Nadále budeme využívat služeb Mamuta. Vřele doporučuji.

P. Malá

Hradec Králové, Praha

Hodnocení

Chtěla bych velice poděkovat chlapcům, kteří nás již po třetí stěhovali, takový přístup se už nevidí. Velmi doporučuji.

Marie Bauerová

Hradec Králové

Hodnocení

Zařídili vše potřebné pro stěhování prodejny nábytku. Výborná cena a kvalita.

Petr Drobek

Hradec Králové

Přehrát video

Každý z nás občas potřebuje něco přestěhovat. Naše společnost Mamut zajišťuje levné stěhování Praha. Obrátit se na nás mohou jak soukromníci, tak i podnikatelé.

Stěhování Mamut

Nabídka našich služeb

Nabídka našich služeb je poměrně široká. Objednat si u nás můžete jak stěhovací vozy, tak i komplexní služby, které se stěhováním souvisejí. Stěhovací službu Praha zajišťují zkušení profesionálové, kteří mají se stěhováním dlouholeté zkušenosti. Díky naší široké působnosti vám můžeme nabídnout služby stěhovací firmy v Praze, Brně, či Ostravě, ale také vám přestěhujeme váš majetek i do zahraničí.

Kromě stěhování zajistíme:

  • prohlídku stěhovaného objektu a kalkulaci ceny
  • zapůjčení veškerého potřebného obalového materiálu
  • uskladnění a úschovu nábytku v našich skladech
  • stěhování objemných břemen (klavíry, trezory aj.)
  • vyklízení garáží, sklepů a půdních prostor
  • likvidaci zbylého odpadu
  • malování či úklid bytu po stěhování
  • odpojení a následné zapojení veškeré počítačové techniky

Stěhovací a další služby se stěhováním spojené si můžete objednat jak v pracovní dny, tak i na víkend či svátek.

Problémem není ani přeprava nadměrných břemen a s ní související povolení pro vjezdy či průjezdy. Ničeho se nemusíte obávat, zajistíme a naplánujeme vše potřebné pro naložení, převoz i vyložení nadměrného nákladu. Disponujeme také těžkou technikou, která naložení i vykládku zajistí. Samozřejmostí je i stěhování firem a kanceláří v Praze.

Stěhování Mamut

Stěhovací technik

V případě, že vás čeká stěhování domu či firmy, které bude většího charakteru, je vhodná prohlídka stávajících i nových prostor naším technikem. Jeho úkolem je navrhnout průběh celého stěhování a připravit časový harmonogram. Do objednávkového formuláře zaznamená přesný počet a také stav veškerých věcí, které je potřeba přestěhovat. Následně je přítomen celému stěhovacímu procesu a vede stěhovací tým tak, aby vše proběhlo k vaší spokojenosti. Během stěhování se na něj můžete obrátit s jakýmkoli dotazem či problémem.

Přesun do nového domova nemusí být drahý

Stěhování bytů v Praze nemusí být jednoduchý úkol. Existují ovšem lidé, kteří vám s tím pomohou. Stěhování v Praze levně je možné, když si správně zvolíte. Nabízíme nejlevnější stěhování po Praze s pomocí zkušených pracovníků, kteří se o vše postarají a nic vám nezničí. Cena stěhování v Praze se hodně liší podle rozsahu prací. Nejlepší bude, když se podíváte na ceník stěhování v Praze a zadáte nezávaznou poptávku, díky které se dozvíte přesnou částku, kterou zaplatíte.

Rádi Vám nabídneme služby i v těchto částech Prahy: Praha 1Praha 2Praha 3Praha 4Praha 5Praha 6Praha 7Praha 8Praha 9Praha 10Praha 11Praha 12Praha 13Praha 14Praha 15.