Levné stěhování Teplice původní

Vůz + 2x pracovník
13 m³
900 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
17 - 21 m³
1000 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
36 m³
1700 Kč/hod.
bez DPH
Hodnocení

Již několikrát stěhovali a vyklízeli naše prodejny značkové módy DZM a vždy vše proběhlo v naprostém pořádku, dle domluveného času a ceny. Nadále budeme využívat služeb Mamuta. Vřele doporučuji.

P. Malá

Hradec Králové, Praha

Hodnocení

Chtěla bych velice poděkovat chlapcům, kteří nás již po třetí stěhovali, takový přístup se už nevidí. Velmi doporučuji.

Marie Bauerová

Hradec Králové

Hodnocení

Zařídili vše potřebné pro stěhování prodejny nábytku. Výborná cena a kvalita.

Petr Drobek

Hradec Králové

Přehrát video

Je prokázané, že stěhování je jednou z nejvíce stresujících záležitostí, se kterou se během života jednou či vícekrát setká téměř každý z nás. Proto tuto nepříjemnou činnost chce mít každý co nejrychleji za sebou. Urychlit vám to pomůže profesionální stěhovací firma, která si vezme do parády odnos všech vašich věcí do dodávky, jejich převoz na místo a následné vyložení. Vy nemusíte téměř nic.

Stěhování Mamut

Demontáž a montáž nábytku

Celou stěhovací akci se vám budeme snažit maximálně usnadnit, pokud to bude v našich silách. Zdržovat se třeba nemusíte ani s rozebíráním nábytku a jeho následným smontováním. I o to se můžeme postarat, pokud to bude vašim přáním. A problémem nejsou ani těžší břemena, která samozřejmě také odvozíme.

Proč právě naše firma?

Proč právě my a naše služby? Nabízíme kvalitní a nejlevnější stěhování Teplice. Postaráme se o vás a vaše věci s maximální péčí. Stačí jen pár kliknutí a můžete si objednat levné stěhování Teplice. Objednejte si služby na kterýkoliv den v týdnu, sdělte nám svoje požadavky a o ostatní už se postaráme my.

Stěhování Mamut

Výhody našich služeb:

S námi získáte spoustu výhod, které v této náročné situaci oceníte. Pro vaše věci použijeme kvalitní obalové materiály. Budou tak mít zajištěný bezpečný převoz a ochranu během cesty. Postaráme se o demontáž a montáž nábytku, odpojení a zapojení techniky, zkrátka o vše kolem bezproblémového přestěhování všech vašich věcí. Překážkou pro nás ani nejsou nadrozměrné věci. Nic pro nás není nemožné. A výhodou, která vám také přijde vhod, jsou nízké ceny našich služeb.

Kvalitní služby za nízké ceny

Chceme šetřit vaše finance. U nás nízké ceny znamenají kvalitní služby. Prohlédněte si ceník stěhovacích služeb objednejte si je na vámi požadovaný termín.
Rychlost a spolehlivost jsou naší předností. Postaráme se o to, abyste s naší firmou byli maximálně spokojeni.