Levné stěhování Ústí nad Labem

Vůz + 2x pracovník
13 m³
900 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
17 - 21 m³
1000 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
36 m³
1700 Kč/hod.
bez DPH
Hodnocení

Již několikrát stěhovali a vyklízeli naše prodejny značkové módy DZM a vždy vše proběhlo v naprostém pořádku, dle domluveného času a ceny. Nadále budeme využívat služeb Mamuta. Vřele doporučuji.

P. Malá

Hradec Králové, Praha

Hodnocení

Chtěla bych velice poděkovat chlapcům, kteří nás již po třetí stěhovali, takový přístup se už nevidí. Velmi doporučuji.

Marie Bauerová

Hradec Králové

Hodnocení

Zařídili vše potřebné pro stěhování prodejny nábytku. Výborná cena a kvalita.

Petr Drobek

Hradec Králové

Přehrát video

Stěhování Mamut

Stěhování je pro řadu lidí noční můrou a často lze slyšet povzdech, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. To je ovšem zbytečně negativní názor na stěhování, které může být naopak spojeno s těšením se na nové bydlení. K pohodovému a bezstarostnému přestěhování můžete využít služby naší firmy Stěhování Mamut, která se zabývá komplexními stěhovacími službami po celé ČR, včetně stěhování v Ústí nad Labem, ale i do nebo ze zahraničí.

Kdo by si nechtěl přesun do nového sídla nebo bydliště co nejvíce usnadnit. Pokud se v takovém případě rozhodnete využít výhodných služeb seriózní firmy Mamut pro levné stěhování Ústí nad Labem, můžete si být jisti, že vše proběhne na jedničku. Za to vám ručíme! A ceny? Nic, z čeho by se vám protočily panenky. Důkazem je stěhování Ústí nad Labem ceník. Hned máte o starost méně, protože služba levné stěhování Ústí nad Labem je to, co právě hledáte.

Co stěhujeme?

Specializujme se na stěhování těžkých břemen, přepravu nadměrných nákladů, ale i klasické stěhování domácností či kanceláří. Stěhování Ústí nad Labem je k dispozici jak fyzickým osobám, tak firmám, školám a dalším institucím. Stěhování provádí parta našich profesionálů, kteří mají bohaté zkušenosti se stěhováním jak drobných předmětů, tak i těžkých břemen, jako jsou klavíry nebo trezory. Používáme k tomu odpovídající nákladní vozidla, skříňové nákladní automobily, nákladní vozidla s vlekem nebo dodávkové vozy.

Související služby

V zájmu bezpečného převozu a zjednodušení půjčujeme stěhovací krabice a obaly. Vlastnímu stěhování předchází prohlídka původních i nových prostor a kalkulace ceny, což provádíme rovněž zdarma. Se stěhováním souvisí také například vyklízení sklepů, půd, garáží a jiných prostor, likvidace a odvoz odpadu, nebo také malování, úklid bytu po stěhování, případně dočasné uskladnění nábytku v našich skladech.

Stěhování Mamut

Proč je Stěhování Mamut výhodné?

Zákazníkovi se snažíme vyjít vždy vstříc, a proto se například předem dozví celkovou cenu. Velkou výhodou zejména pro běžné domácnosti je, že veškeré služby realizujeme nonstop včetně víkendů a svátků. Firmám nabízíme vyklizení a přestěhování kanceláří po pracovní době, aby jejich provoz nebyl zbytečně omezen. Stěhování těžkých břemen je časově náročné a vyžaduje důkladnou přípravu. Proto se k vám do firmy dostaví náš technik, který vypracuje postup a časový plán celé přepravy a navrhne nákladní techniku, jako jsou jeřáby, kamiony s podvalem apd.