Stěhování Ústí nad Labem

Stěhování Mamut

Stěhování je pro řadu lidí noční můrou a často lze slyšet povzdech, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. To je ovšem zbytečně negativní názor na stěhování, které může být naopak spojeno s těšením se na nové bydlení. K pohodovému a bezstarostnému přestěhování můžete využít služby naší firmy Stěhování Mamut, která se zabývá komplexními stěhovacími službami po celé ČR, včetně stěhování v Ústí nad Labem, ale i do nebo ze zahraničí.

Co stěhujeme?

Specializujme se na stěhování těžkých břemen, přepravu nadměrných nákladů, ale i klasické stěhování domácností či kanceláří. Stěhování Ústí nad Labem je k dispozici jak fyzickým osobám, tak firmám, školám a dalším institucím. Stěhování provádí parta našich profesionálů, kteří mají bohaté zkušenosti se stěhováním jak drobných předmětů, tak i těžkých břemen, jako jsou klavíry nebo trezory. Používáme k tomu odpovídající nákladní vozidla, skříňové nákladní automobily, nákladní vozidla s vlekem nebo dodávkové vozy.

Související služby

V zájmu bezpečného převozu a zjednodušení stěhování půjčujeme zdarma krabice a obaly. Vlastnímu stěhování předchází prohlídka původních i nových prostor a kalkulace ceny, což provádíme rovněž zdarma. Se stěhováním souvisí také například vyklízení sklepů, půd, garáží a jiných prostor, likvidace a odvoz odpadu, nebo také malování, úklid bytu po stěhování, případně dočasné uskladnění nábytku v našich skladech.

Stěhování Mamut

Proč je Stěhování Mamut výhodné?

Zákazníkovi se snažíme vyjít vždy vstříc, a proto se například předem dozví celkovou cenu. Velkou výhodou zejména pro běžné domácnosti je, že veškeré služby realizujeme nonstop včetně víkendů a svátků. Firmám nabízíme vyklizení a přestěhování kanceláří po pracovní době, aby jejich provoz nebyl zbytečně omezen. Stěhování těžkých břemen je časově náročné a vyžaduje důkladnou přípravu. Proto se k vám do firmy dostaví náš technik, který vypracuje postup a časový plán celé přepravy a navrhne nákladní techniku, jako jsou jeřáby, kamiony s podvalem apd.