O nás

Naše stěhovací firma má 11 poboček po téměř celé České Republice a sídlí v Ústí nad Labem. Zabýváme se komplexními stěhovacími službami. Nabízíme stěhování domácností, firem, kanceláří, škol a jiných institucí. Naše činnost nespočívá pouze v klasickém stěhování nábytku a vybavení bytů či kanceláří, ale specializujeme se také na stěhování těžkých břemen a přepravu nadměrných nákladů. Objednat si nás můžete jak na stěhování v Praze nebo kdekoliv jinde v ČR, tak i na stěhování do zahraničí.

Stěhování Mamut

Příprava na stěhování

Na základě vaší objednávky se k vám dostaví náš technik, který si prohlédne jak stávající místo, tak nový prostor. Poté vypracuje podrobný postup a časový plán stěhování a také navrhne odpovídající nákladní techniku, jako jsou nákladní auta, kamiony s podvalem nebo jeřáby, pokud se jedná těžká a nadměrně rozměrná břemena. V takovém případě jde o časově náročnou akci, která vyžaduje obzvlášť důkladnou přípravu. Výhodou pro zákazníka je, že se dozví předem cenu za stěhovací služby, neboť na základě zjištěných údajů je vypracována předběžná cenová kalkulace, která se po skončení stěhování již nemění.

Stěhování Mamut

Průběh stěhování

Naše firma stěhování Mamut si poradí s jakýmkoliv problémem, jelikož firma zajistí partu zkušených profesionálů, kteří mají se stěhováním bohaté a mnohaleté zkušenosti. Zvládají stěhování nejen drobných věcí, ale i těžkých břemen jako jsou pianina či klavíry, trezory nebo různé stroje. Pomáhají si přitom odpovídajícími technickými pomůckami a dbají na to, aby jakýkoliv předmět nebyl při stěhování poškozen. Po celé ČR i v zahraničí používáme zejména skříňová vozidla jako jsou dodávky nebo nákladní auta s vlekem.

Stěhování Mamut

Co se stěhováním souvisí

Samozřejmostí je pojištění kryjící veškerá rizika při stěhování. Zákazníkům nabízíme také různý obalový materiál nebo krabice na drobné předměty, nádobí, sklo apd. Na žádost provádíme také malování, úklid bytu po stěhování, levné uskladnění nábytku, ale také vyklízení sklepů, půd či garáží. S tím souvisí i likvidace odpadu a jeho odvoz na skládku. Z referencí zákazníků vyplývá, že jednou z výhod, kterou velmi oceňují, je, že pracujeme nonstop včetně víkendů a svátků.

Mluví za nás roky praxe

Napsali o nás

Hodnocení

Chtěla bych velice poděkovat chlapcům, kteří nás již po třetí stěhovali, takový přístup se už nevidí. Velmi doporučuji.

Marie Bauerová

Mladá Boleslav

Hodnocení

Již několikrát stěhovali a vyklízeli naše prodejny značkové módy DZM a vždy vše proběhlo v naprostém pořádku, dle domluveného času a ceny. Nadále budeme využívat služeb Mamuta. Vřele doporučuji.

P. Malá

Hradec Králové, Praha

Hodnocení

Zařídili vše potřebné pro stěhování prodejny nábytku. Výborná cena a kvalita.

Petr Drobek

Praha

Další hodnocení

Přestěhujeme i Vaši firmu

Stěhovali jsme

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení