Stěhování kanceláří a firem

Stěhování kanceláře nebo firmy přináší vždy stres jejímu vedení a vnáší neklid i do pracovního osazenstva. Této skutečnosti jsme si vědomi, a proto se snažíme firmám vycházet vstříc a vše zařídit tak, aby proces stěhování nikoho nezatěžoval. Stěhování naplánujeme na čas, který vyhovuje vám, tedy například po pracovní době, případně i o víkendu nebo svátku. V případě přání zákazníka vše nastěhujeme na nové místo přesně tak, jak tomu bylo na místě předchozím.

Stěhování Mamut

Objednání

Na základě vaší objednávky se do vaší firmy dostaví náš technik, se kterým projednáte vše potřebné. Ten se seznámí s celou situací a navrhne časový průběh a celý stěhovací proces od zabalení, naložení, přepravu, vyložení, vybalení a umístění nábytku či zařízení na určené místo. Před začátkem stěhování kanceláří je sepsán přesný počet předmětů a jejich stav. Celému průběhu stěhování je pak náš technik přítomen, dohlíží na správnost všech postupů a řídí stěhovací tým. Během stěhování se na něj můžete obracet se svými dotazy i připomínkami.

Stěhování Mamut

Časový průběh

Při stěhování kanceláří firem hraje velice důležitou roli čas. Proto se snažíme vše zorganizovat tak, aby činnost firmy byla stěhováním omezena v co nejmenší míře. Podle velikosti firmy a rozsahu stěhovaného zařízení se odvíjí i časová potřeba, která může činit několik hodin, ale i několik dnů. Proto je ideálním řešením přestěhovat firmu o víkendu nebo v nočních hodinách, aby pracovní proces mohl nerušeně pokračovat.

Stěhování Mamut

Obalový materiál

Abychom zabránili vzniku jakýchkoliv škod na vybavení vaší firmy, nejprve vše pečlivě zabalíme do velice kvalitních obalových materiálů. Používáme k tomu stretch fólie, bublinkové fólie, tří a pětivrstvé kartonové krabice s držadly, kartony a dřevěné přepravní boxy, které dokážeme vyrobit na míru danému předmětu. Těžké předměty, jako jsou například tiskárny, počítače, scannery, plotery apd. nejprve odpojíme, poté demontujeme vše potřebné. Případně namontujeme přepravní oka a pomocí tzv. saní a popruhů pak vše naložíme na stěhovací vozidlo, vyložíme na novém místě a nastěhujeme podle vašich pokynů.

Stěhování Mamut

Závěr stěhování kanceláře nebo firmy

Po ukončení celého stěhovacího procesu projdete s naším technikem jak původní tak nové místo firmy. Náš technik je zodpovědný za celý průběh stěhování a ví, co a kde se nachází. Bude vás informovat o případných změnách v rozmístění nábytku a techniky. Vše se na závěr potvrdí podpisem předávacího protokolu.

 

Nezávazná poptávka