Uskladnění věcí

Stěhování Mamut

Plně zabezpečné sklady k pronájmu

Máme k dispozici skladové prostory v Praze – Uhříněvsi, které nabízíme pro uschování libovolných předmětů – nábytku během stěhování, sezónního vybavení nebo třeba firemních zásob. Sklady jsou vytápěné, suché a zcela bezpečné, jelikož ke skladům mají přístup pouze naši zaměstnanci. Navíc vaše věci do skladu sami přepravíme a v domluvený termín vám je dovezeme zpět.

Uskladnit u nás můžete své osobní věci, pokud…

… vás čeká rekonstrukce: Když si převezete nábytek a další věci do skladu, nebudete se muset obávat, že během rekonstrukce dojde k jejich poškození.
… plánujete mezinárodní stěhování: Své věci si u nás můžete bezpečně uložit, dokud nebudete připraveni převézt je na novou adresu.
… potřebujete uložit sezónní vybavení: Lyže, kola, zahradní nábytek a další sezónní předměty u nás můžete nechat uskladněné až do další sezóny.
… jste studenti: Ideální řešení pro studenty, kteří potřebují uskladnit své věci během prázdnin.
… vlastníte cenné sbírky: Ve skladu si můžete bezpečně uschovat své sbírky a umělecká díla, dokud pro ně nenajdete to pravé místo.

Uskladnění můžete využít i k firemním účelům, například pro…:

… kancelářský nábytek: Během přestavby kanceláří nebo při stěhování do nových prostor si u nás můžete bezpečně uložit svůj kancelářský nábytek.
… dokumenty: Uchovávejte své důležité firemní dokumenty v našich suchých a vytápěných skladech, kde jim nebude hrozit poškození.
… promo materiály: Ideální řešení pro uskladnění promo materiálů mimo sezónu nebo mezi akcemi.
… IT vybavení: Bezpečně uskladněte nepoužívané servery, počítače a jiné IT vybavení.
… zásoby pro e-shopy: Skvělá možnost pro majitele e-shopů, kteří potřebují flexibilní řešení pro uskladnění svého zboží.

Vyjdeme vám vstříc

Naším cílem je poskytnout vám nejen komfortní a bezpečné sklady, ale také službu, která odpovídá vašim potřebám. Proto nabízíme flexibilní možnosti uskladnění (krátkodobé i dlouhodobé) a rádi vám vyjdeme vstříc při řešení i méně obvyklých požadavků.

Naše sklady jsou 100% bezpečné, vytápěné a suché

  • Bezpečí díky moderním bezpečnostním systémům: Naše sklady jsou zabezpečeny moderními systémy, které zaručují bezpečí vašich věcí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Přístup do skladu mají pouze naši zaměstnanci.
  • Ochrana před vlhkostí a teplotními výkyvy: Naše sklady jsou suché a vytápěné, což chrání váš majetek před vlhkostí a teplotními výkyvy.
  • Sklady pro osobní i firemní potřeby: Nabízíme řešení přizpůsobená jak pro osobní, tak pro firemní potřeby.
  • Zajistíme také stěhování: Zabýváme se kompletním procesem od stěhování vašich věcí do skladu až po jejich navrácení na zvolenou adresu.

Vaše věci umíme nejen uskladnit, ale také zabalit a přepravit do skladu

Celý proces můžete nechat na nás, stačí nám jen sdělit vaše požadavky. Vaše věci pečlivě zabalíme, bezpečně je přepravíme do našeho skladu a uložíme je na místo – zde budou v bezpečí až do chvíle, kdy je budete potřebovat zpět. V domluvený termín vám vaše věci opět doručíme na zvolenou adresu.

Jsme profesionální stěhovací firma s vlastními sklady

Nabízíme stěhování po celé ČR (včetně stěhování Praha) se širokou škálou doplňkových služeb. Pro více informací, cenové nabídky a konzultace nás neváhejte kontaktovat.

Nezávazná poptávka