Levné stěhování Pardubice

Vůz + 2x pracovník
13 m³
900 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
17 - 21 m³
1000 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
36 m³
1700 Kč/hod.
bez DPH
Hodnocení

Již několikrát stěhovali a vyklízeli naše prodejny značkové módy DZM a vždy vše proběhlo v naprostém pořádku, dle domluveného času a ceny. Nadále budeme využívat služeb Mamuta. Vřele doporučuji.

P. Malá

Hradec Králové, Praha

Hodnocení

Chtěla bych velice poděkovat chlapcům, kteří nás již po třetí stěhovali, takový přístup se už nevidí. Velmi doporučuji.

Marie Bauerová

Hradec Králové

Hodnocení

Zařídili vše potřebné pro stěhování prodejny nábytku. Výborná cena a kvalita.

Petr Drobek

Hradec Králové

Přehrát video

Proč si lámat hlavu se stěhováním, které vás čeká? Naše stěhovací služby už za vás udělají úplně všechno. Stěhování v Pardubicích je tu vždy pro vás.

Stěhování Mamut

Co všechno můžeme přestěhovat?

Nabízíme hned několik služeb stěhování. Přestěhujeme vám například pračku z bodu A do bodu B, pokud máte sehnané lidi na stěhování a nemáte vozidlo. To vám i s řidičem zapůjčíme a pokud jste nikoho nesehnali, my se toho rádi zhostíme. Potřebujete přestěhovat firmu nebo převézt nadměrné břemeno? I s tímto se na nás můžete obrátit.

Jaké služby nabízíme?

Naše služby jsou opravdu rozsáhlé. Patří k nim i montáž a demontáž nábytku, konečný úklid po stěhování, můžeme vám i vymalovat nebo zařídíme při montáži kuchyňské linky instalaci vodovodních baterií, výřezy do pracovní desky, uchycení umyvadla a spoustu dalších možností.

Jak to celé probíhá?

Nejdůležitější částí je schůzka se stěhovacím technikem, který vyměří například potřebný čas a všechno kolem toho. Za celou „stěhovací akci“ zodpovídá právě on. Soupis stěhovaných věcí je samozřejmostí, díky němu předejdeme různým nepříjemným nedorozuměním. Při stěhování firem a různých cenností se provádí pojištění. Platba se uskutečňuje až na samém konci stěhování – a to k rukám právě stěhovacího technika.

Stěhování Mamut

Stěhování probíhá jenom po Pardubicích?

Stěhování probíhá jak v Pardubicích, tak i v celé České republice. Můžete bydlet i v té nejvzdálenější vesničce, pro nás to není problém. Navíc nabízíme stěhování i ve všech státech Evropské Unie.

Bojíte se o své věci během převozu?

Máte strach, že se nábytek během převozu nebo při vykládce nebo nakládce poškodí? Nemusíte. Máme k dispozici obalové materiály – a to například bublinkové fólie, kartony, přepravky a spoustu jiných materiálů, které věci před poškozením chrání. Zajišťujeme také zapůjčení krabic na stěhování.

Pokud si chcete práci co nejvíce ulehčit, využijte našich služeb. Stěhování Pardubice nabízí zkušené profesionály, kteří mají se stěhováním víceleté zkušenosti.