Stěhování Pardubice

Proč si lámat hlavu se stěhováním, které vás čeká? Naše stěhovací služby už za vás udělají úplně všechno. Stěhování v Pardubicích je tu vždy pro vás.

Stěhování Mamut

Co všechno můžeme přestěhovat?

Nabízíme hned několik služeb stěhování. Přestěhujeme vám například pračku z bodu A do bodu B, pokud máte sehnané lidi na stěhování a nemáte vozidlo. To vám i s řidičem zapůjčíme a pokud jste nikoho nesehnali, my se toho rádi zhostíme. Potřebujete přestěhovat firmu nebo převézt nadměrné břemeno? I s tímto se na nás můžete obrátit.

Jaké služby nabízíme?

Naše služby jsou opravdu rozsáhlé. Patří k nim i montáž a demontáž nábytku, konečný úklid po stěhování, můžeme vám i vymalovat nebo zařídíme při montáži kuchyňské linky instalaci vodovodních baterií, výřezy do pracovní desky, uchycení umyvadla a spoustu dalších možností.

Jak to celé probíhá?

Nejdůležitější částí je schůzka se stěhovacím technikem, který vyměří například potřebný čas a všechno kolem toho. Za celou „stěhovací akci“ zodpovídá právě on. Soupis stěhovaných věcí je samozřejmostí, díky němu předejdeme různým nepříjemným nedorozuměním. Při stěhování firem a různých cenností se provádí pojištění. Platba se uskutečňuje až na samém konci stěhování – a to k rukám právě stěhovacího technika.

Stěhování Mamut

Stěhování probíhá jenom po Pardubicích?

Stěhování probíhá jak v Pardubicích, tak i v celé České republice. Můžete bydlet i v té nejvzdálenější vesničce, pro nás to není problém. Navíc nabízíme stěhování i ve všech státech Evropské Unie.

Bojíte se o své věci během převozu?

Máte strach, že se nábytek během převozu nebo při vykládce nebo nakládce poškodí? Nemusíte. Máme k dispozici obalové materiály – a to například bublinkové fólie, kartony, krabice, přepravky a spoustu jiných materiálů, které věci před poškozením chrání.

Pokud si chcete práci co nejvíce ulehčit, využijte našich služeb. Stěhování Pardubice nabízí zkušené profesionály, kteří mají se stěhováním víceleté zkušenosti.