Montáž a demontáž nábytku

V mnohých domácnostech, ale i ve firmách nebo školách, je interiér vybaven nábytkem a dalším zařízením, které je potřeba před stěhováním nejprve demontovat. Platí to nejvíce o kuchyních, ale také o pokojových nábytkových stěnách, postelích, sedačkách nebo například o pianinách či klavírech.

Stěhování Mamut

Návštěva technika

Ideálním postupem v případě nutnosti montáže a demontáže nábytku a zařízení je pozvání našeho stěhovacího technika. Ten se seznámí se situací, s náročností a množstvím prací, které bude demontáž nábytku na stěhovaném místě a následná montáž na novém místě vyžadovat. Technik určí celkový plán a průběh těchto prací, včetně časového rozvrhu. Součástí jeho práce je i stanovení  ceny montáže a demontáže, která bude započtena do celkových nákladů za stěhování. Veškeré údaje zapíše technik do zakázkového listu. To znamená množství práce a celková cena za montáž a demontáž nábytku či jiného zařízení.

Stěhování Mamut

Vlastní montážní a demontážní práce

K montáži a demontáži využíváme pouze zkušené pracovníky, kteří si vědí rady s jakýmkoliv problémem. K této práci jsou vybaveni veškerým potřebným nářadím a pomůckami, to znamená od šroubováků až okružní a přímočaré pily, pokud by to situace vyžadovala.

Stěhování Mamut

Montáž a demontáž kuchyňských linek

Kuchyňské linky jsou nejčastějším problémem při stěhování, neboť vyžadují pečlivou a opatrnou demontáž, aby její opětovné smontování na novém místě nebránilo nějaké poškození spojovacích míst apd. Pokud si pořídíte novou kuchyňskou linku, zajistíme vám práce, které je nutné vykonat pro úspěšnou instalaci kuchyňské linky. To znamená od vyřezání otvoru do pracovní desky pro uchycení dřezu, otvoru pro vodovodní baterie až po zapojení veškerých spotřebičů, jako je myčka nádobí, pračka, elektrická trouba, lednice, vodovodní a odpadní potrubí atd.

Stěhování Mamut

Průběh, cena a pojištění

V případě montáže a demontáže v rámci jednoho objektu, tedy bez nutnosti použití stěhovacích vozidel, účtujeme hodinovou cenu za počet pracovníků podle našeho ceníku. Snažíme se vždy vyhovět potřebám zákazníka, a proto provádíme jak stěhování, tak montáž a demontáž nábytku a zařízení nonstop včetně sobot, nedělí i svátků. Za tyto dny neúčtujeme žádné příplatky a k dohodnutým cenám nepřipočítáváme nic, než to, co je uvedeno v našem ceníku stěhování, nebo co je předem se zákazníkem dohodnuto. Rizika vzniku škod eliminujeme sjednáním pojištění na montované předměty a stěhované prostory, a to standardně do výše 5 mil. Kč. Tento limit je však možné dle okolností kdykoliv navýšit. Montáž a demontáž nábytku lze objednat pro stěhování v jakékoliv obci v ČR, například pro stěhování Praha.

Nezávazná poptávka