Levné stěhování Mělník

Vůz + 2x pracovník
13 m³
900 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
17 - 21 m³
1000 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
36 m³
1700 Kč/hod.
bez DPH
Hodnocení

Již několikrát stěhovali a vyklízeli naše prodejny značkové módy DZM a vždy vše proběhlo v naprostém pořádku, dle domluveného času a ceny. Nadále budeme využívat služeb Mamuta. Vřele doporučuji.

P. Malá

Hradec Králové, Praha

Hodnocení

Chtěla bych velice poděkovat chlapcům, kteří nás již po třetí stěhovali, takový přístup se už nevidí. Velmi doporučuji.

Marie Bauerová

Hradec Králové

Hodnocení

Zařídili vše potřebné pro stěhování prodejny nábytku. Výborná cena a kvalita.

Petr Drobek

Hradec Králové

Přehrát video

A je to tady – čeká vás stěhování a vy se ho už teď děsíte. Jak stěhování proměnit ze statusu starost na radost? Úplně jednoduše. Obraťte se na firmu, která si vezme do parády přestěhování vaší domácnosti nebo firmy a máte po starostech. Profi firma pro stěhování Mělník se už postará o to, aby všechno proběhlo hladce a bez problémů. Menší věci i ty nadrozměrné za vás firma přestěhuje v rekordním čase a vy se tak budete moci věnovat jiným činnostem.

Už se nemusíte obávat stěhování. Jsme profesionální firma nabízející komplexní služby spojené se stěhováním. Zvládneme stěhování bytových i nebytových prostor ve městě Mělník. Poradíme si nejen s běžným stěhováním, ale i s montáží a demontáží předmětů, uskladněním či vyklízením prostor. O našich zkušenostech vypovídá i seznam zákazníků, mezi které patří například obchodní dům Futurum, společnost, Home Art, MZE ČR a mnozí další.

Stěhování Mamut

Už se neobávejte stěhování

Stěhování často přináší starosti a stres, tomu se však můžete vyhnout, pokud zvolíte naše stěhovací služby, které Vám nabízí komfort a komplexní služby. Zaměřujeme se na:

  • Stěhování domácností – přestěhovat zvládneme byt či dům a to co nejrychleji
  • Stěhování firem – už Vám nemusí dělat vrásky na čele, i firmy přestěhujeme rychle a snadno a dokážeme splnit i specifické požadavky dané firmy
  • Stěhování strojů – problémem pro nás není ani stěhování těžko manipulovatelných stojů, třeba i trezorů či pián
  • Obalové materiály na míru – k dispozici jsou Vám i obalové materiály na míru, které chrání před poškozením stěhovaných předmětů
  • Montáž a demontáž – poradíme si i s demontáží předmětů na místě A a smontováním předmětů na místě B, po příjezdu se tak můžete těšit na domácnost bez krabic
  • Skladování – nabízíme i možnost uskladnění nábytku za velmi příznivé ceny
  • Vyklízení prostor – ani vyklízení prostor pro nás není problémem
Stěhování Mamut

Cenová kalkulace

Stěhování Mělník Vám nabízí transparentní ceník a možnost výpočtu orientační ceny prostřednictvím naší kalkulačky. Zde vyplníte základní údaje o stěhování a kalkulačka Vám vypočte orientační cenu stěhování. Jakmile dojde k uzavření dohody, cena už se nijak nenavyšuje a nemusíte se obávat ani skrytých poplatků. Domluvená cena je pro nás závazná.

Proč právě naše služby?

Stěhování je pro nás denním chlebem a máme v něm mnoho zkušeností. Nabízíme Vám profesionalitu, flexibilnost a rychlé řešení stěhování. Naši pracovníci jsou důkladně proškoleni a zkušenosti nás naučily poradit si s každou nečekanou překážkou.