Levné stěhování Kladno

Vůz + 2x pracovník
13 m³
900 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
17 - 21 m³
1000 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
36 m³
1700 Kč/hod.
bez DPH
Hodnocení

Již několikrát stěhovali a vyklízeli naše prodejny značkové módy DZM a vždy vše proběhlo v naprostém pořádku, dle domluveného času a ceny. Nadále budeme využívat služeb Mamuta. Vřele doporučuji.

P. Malá

Hradec Králové, Praha

Hodnocení

Chtěla bych velice poděkovat chlapcům, kteří nás již po třetí stěhovali, takový přístup se už nevidí. Velmi doporučuji.

Marie Bauerová

Hradec Králové

Hodnocení

Zařídili vše potřebné pro stěhování prodejny nábytku. Výborná cena a kvalita.

Petr Drobek

Hradec Králové

Přehrát video

Je stěhování vaší noční můrou? Už nemusí. Stačí jen vědět, na koho se v takové situaci obrátit a jakých služeb využít. K dispozici vám je profesionální firma pro levné stěhování Kladno, která všechno potřebné odvozí v prostorné dodávce. Díky tomu, že se na nás obrátíte, ušetříte si spoustu stresu a také námahy. Vy můžete odpočívat a relaxovat, zatímco se vaše věci budou stěhovat. Využijte komplexních stěhovacích služeb, které zařídí všechno potřebné.

Ať už potřebujete pomoci s přestěhováním strojů, firem či vyklizením nemovitosti, nabízíme Vám své komplexní stěhovací služby. Realizujeme stěhování bytových i nebytových prostor ve městě Kladno. Naši zkušenost potvrzují i stálí zákazníci, kterými jsou například obchodní dům Futurum či společnost Home Art, ale i mnozí další.

Stěhování Mamut

Stěhování snadno a rychle ve městě Kladno

Abychom uspokojili požadavky širokého spektra zákazníků, poskytuje komplexní množství služeb. Zvládáme:

  • Stěhování domácností- pomůžeme Vám přestěhovat Vaši domácnost, a to co nejrychleji a nejkomfortněji
  • Stěhování firem – jelikož bývá stěhování firem časově i fyzicky náročné, je vhodné pro tento účel využít spolehlivé stěhovací služby
  • Stěhování strojů – levou zadní zvládáme i stěhování trezorů, pián a dalších těžkých a hůře manipulovatelných předmětů
  • Obalové materiály – k dispozici jsou Vám i obalové materiály na míru, které zabrání poškození převážených předmětů
  • Montáž a demontáž – poradíme si s demontáží předmětů na začátku stěhování a po dovezení předměty opět vybalíme a smontujeme
  • Skladování – využít můžete i služeb uskladnění nábytku za příznivé ceny
  • Vyklizení prostor – v neposlední řadě poskytujeme i služby týkající se vyklízení potřebných prostor
Stěhování Mamut

Kolik mě to bude stát?

Pro jasnou představu ceny stěhování a dalších služeb jsme pro Vás připravili ceník. Využít však můžete i naší kalkulačku, ve které vyplníte základní údaje o stěhování. Na základě těchto údajů Vám spočítáme orientační cenu celého Vašeho stěhování. Jakmile bude uzavřena dohoda, žádné navýšení ceny ani přičítání skrytých poplatků Vám nehrozí. Náš ceník je velmi transparentní a cena, na které se domluvíme, je pro nás vždy závazná.

Proč zvolit naše služby?

Jsme firmou, která má již mnoho zkušeností a snažíme se o realizaci stěhování rychle a profesionálně. To zajišťují naši pracovníci, kteří jsou vždy důkladně proškoleni. Díky získaným zkušenostem je stěhování spolu s námi rychlé, snadné a komfortní, navíc si poradíme s každou nečekanou překážkou.