Stěhování Kladno

Ať už potřebujete pomoci s přestěhováním strojů, firem či vyklízením prostor, nabízíme Vám své komplexní stěhovací služby. Realizujeme stěhování bytových i nebytových prostor ve městě Kladno. Naši zkušenost potvrzují i stálí zákazníci, kterými jsou například obchodní dům Futurum či společnost Home Art, ale i mnozí další.

Stěhování Mamut

Stěhování snadno a rychle ve městě Kladno

Abychom uspokojili požadavky širokého spektra zákazníků, poskytuje komplexní množství služeb. Zvládáme:

  • Stěhování domácností- pomůžeme Vám přestěhovat Vaši domácnost, a to co nejrychleji a nejkomfortněji
  • Stěhování firem – jelikož bývá stěhování firem časově i fyzicky náročné, je vhodné pro tento účel využít spolehlivé stěhovací služby
  • Stěhování strojů – levou zadní zvládáme i stěhování trezorů, pián a dalších těžkých a hůře manipulovatelných předmětů
  • Obalové materiály – k dispozici jsou Vám i obalové materiály na míru, které zabrání poškození převážených předmětů
  • Montáž a demontáž – poradíme si s demontáží předmětů na začátku stěhování a po dovezení předměty opět vybalíme a smontujeme
  • Skladování – využít můžete i služeb uskladnění nábytku za příznivé ceny
  • Vyklizení prostor – v neposlední řadě poskytujeme i služby týkající se vyklízení potřebných prostor
Stěhování Mamut

Kolik mě to bude stát?

Pro jasnou představu ceny stěhování a dalších služeb jsme pro Vás připravili ceník. Využít však můžete i naší kalkulačku, ve které vyplníte základní údaje o stěhování. Na základě těchto údajů Vám spočítáme orientační cenu celého Vašeho stěhování. Jakmile bude uzavřena dohoda, žádné navýšení ceny ani přičítání skrytých poplatků Vám nehrozí. Náš ceník je velmi transparentní a cena, na které se domluvíme, je pro nás vždy závazná.

Proč zvolit naše služby?

Jsme firmou, která má již mnoho zkušeností a snažíme se o realizaci stěhování rychle a profesionálně. To zajišťují naši pracovníci, kteří jsou vždy důkladně proškoleni. Díky získaným zkušenostem je stěhování spolu s námi rychlé, snadné a komfortní, navíc si poradíme s každou nečekanou překážkou.