Levné stěhování Neratovice

Vůz + 2x pracovník
13 m³
900 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
17 - 21 m³
1000 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
36 m³
1700 Kč/hod.
bez DPH
Hodnocení

Již několikrát stěhovali a vyklízeli naše prodejny značkové módy DZM a vždy vše proběhlo v naprostém pořádku, dle domluveného času a ceny. Nadále budeme využívat služeb Mamuta. Vřele doporučuji.

P. Malá

Hradec Králové, Praha

Hodnocení

Chtěla bych velice poděkovat chlapcům, kteří nás již po třetí stěhovali, takový přístup se už nevidí. Velmi doporučuji.

Marie Bauerová

Hradec Králové

Hodnocení

Zařídili vše potřebné pro stěhování prodejny nábytku. Výborná cena a kvalita.

Petr Drobek

Hradec Králové

Přehrát video

Žádná kancelář není nafukovací. A přesun do větších prostor je pak nutností. Nebo to jen chce změnu do nějaké lukrativnější lokality. Jednou za čas tak změní velká část společností svoje sídlo. To se neobejde bez přesouvání nábytku, techniky a dalších věcí. Pak je na pořadu dne využít kvalitních stěhovacích služeb, na které je žádoucí se v takových situacích obrátit. Svěřte přesun vaší společnosti do rukou specialistů na stěhování Neratovice a vše proběhne hladce přesně podle vašich představ.

Stěhování Mamut

Šanony, drobný i velký nábytek, technika a další věci

Když se stěhuje nějaká společnost, není to jen pár věcí. Jsou to nejrůznější šanony, spisy, drobný i větší nábytek. Samozřejmě i nějaká ta technika a elektronika. Obzvláště se spisy a důležitými dokumenty se musí nakládat citlivě. Pokud vsadíte na kvalitní a zkušené profi stěhováky, buďte si jisti, že se na ně můžete maximálně spolehnout. Odstěhují všechny potřebné věci do vašeho budoucího sídla.

Včetně veškeré manipulace s počítačovou technikou

Chce to klid a nohy v teple. Zkrátka žádný zbytečný stres. Vy to můžete mít téměř bez práce. Stěhovací firma poradí i s vaší technikou a elektronikou. U nás si můžete objednat i službu pro tyto případy. Specialisté se pak postarají o odpojení počítačové techniky a další elektroniky a její zapojení na nové adrese. Vy se tak nemusíte před stěhovacím dnem zamotávat do spleti kabelů, odpojovat monitory a jednoduše to necháte na nás.

Rychlost a spolehlivost

Chce to klid a nohy v teple. Zkrátka žádný stres. Vy to můžete mít téměř bez práce, pokud si objednáte naše služby. Mottem je rychlost a spolehlivost. Můžete si tak být jisti, že všechno poběží jako na drátkách. Vyberte si z nabízených služeb a vsaďte na ostřílené profesionály, kteří přestěhují vaši firmu rychle a bez zbytečných průtahů. A to vše za příznivé ceny.