Levné stěhování Plzeň

Vůz + 2x pracovník
13 m³
900 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
17 - 21 m³
1000 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
36 m³
1700 Kč/hod.
bez DPH
Hodnocení

Již několikrát stěhovali a vyklízeli naše prodejny značkové módy DZM a vždy vše proběhlo v naprostém pořádku, dle domluveného času a ceny. Nadále budeme využívat služeb Mamuta. Vřele doporučuji.

P. Malá

Hradec Králové, Praha

Hodnocení

Chtěla bych velice poděkovat chlapcům, kteří nás již po třetí stěhovali, takový přístup se už nevidí. Velmi doporučuji.

Marie Bauerová

Hradec Králové

Hodnocení

Zařídili vše potřebné pro stěhování prodejny nábytku. Výborná cena a kvalita.

Petr Drobek

Hradec Králové

Přehrát video

Naše společnost nabízí hned několik typů stěhování. Rádi vám přestěhujeme nejen celou domácnost, ale také těžký a nadměrný náklad, celou firmu, včetně montáže a demontáže nábytku po celé Plzni, ale i do větší vzdálenosti. Naši zaměstnanci jsou zvyklí pracovat i s malým nebo křehkým materiálem. Zakládáme si na naprosté profesionalitě a naším cílem je dopravit vše na místo určení v původním stavu a počtu, a to platí nejen pro stěhování Plzeň.

Stěhování Mamut

Jak fungujeme?

Po vyplnění vaší žádosti vám, ve vámi určený čas, pošleme našeho technika, který s vámi vše sepíše a následně vám bude k dispozici po celou dobu stěhování. S ním proberete celý průběh stěhování, místo naložení a vyložení, včetně přibližného časového harmonogramu. Při jeho návštěvě můžete využít možnosti dovozu obalového materiálu – krabic, smršťovacích i bublinkových fólií nebo přepravek. Do zakázkového listu sepíše podrobný seznam všech stěhovaných věcí, jejich stav a počet. S jakoukoliv připomínkou se můžete na našeho technika obrátit a ten se vám bude snažit vyhovět, pokud to bude v jeho silách.

Během stěhování se o nic nestaráte, vše necháte na nás. Po vyložení na určeném místě, technik opět se píše seznam všech stěhovaných věcí a pokud vše proběhne v pořádku, uhradíte platbu technikovi, popřípadně řidiči.

Pokud netoužíte být u stresujícího stěhování přítomni, vůbec nevadí. Můžete nám důvěřovat a veškerou zodpovědnost za stěhování převezme technik a vy už jen přijedete do hotového domova nebo firmy. Můžete také využít služby vymalování, úklidu, smontování a postavení nábytku.

Nebo v opačném případě, že nestojíte při stěhování o jiné účastníky a je to pro vás příliš soukromá záležitost, půjčíme vám náš vůz, včetně řidiče, který nebude do ničeho zasahovat a vše odveze podle vašeho přání.