Stěhování Plzeň

Naše společnost nabízí hned několik typů stěhování. Rádi vám přestěhujeme nejen celou domácnost, ale také těžký a nadměrný náklad, celou firmu, včetně montáže a demontáže nábytku po celé Plzni, ale i do větší vzdálenosti. Naši zaměstnanci jsou zvyklí pracovat i s malým nebo křehkým materiálem. Zakládáme si na naprosté profesionalitě a naším cílem je dopravit vše na místo určení v původním stavu a počtu, a to platí nejen pro stěhování Plzeň.

Stěhování Mamut

Jak fungujeme?

Po vyplnění vaší žádosti vám, ve vámi určený čas, pošleme našeho technika, který s vámi vše sepíše a následně vám bude k dispozici po celou dobu stěhování. S ním proberete celý průběh stěhování, místo naložení a vyložení, včetně přibližného časového harmonogramu. Při jeho návštěvě můžete využít možnosti dovozu obalového materiálu – krabic, smršťovacích i bublinkových fólií nebo přepravek. Do zakázkového listu sepíše podrobný seznam všech stěhovaných věcí, jejich stav a počet. S jakoukoliv připomínkou se můžete na našeho technika obrátit a ten se vám bude snažit vyhovět, pokud to bude v jeho silách.

Během stěhování se o nic nestaráte, vše necháte na nás. Po vyložení na určeném místě, technik opět se píše seznam všech stěhovaných věcí a pokud vše proběhne v pořádku, uhradíte platbu technikovi, popřípadně řidiči.

Pokud netoužíte být u stresujícího stěhování přítomni, vůbec nevadí. Můžete nám důvěřovat a veškerou zodpovědnost za stěhování převezme technik a vy už jen přijedete do hotového domova nebo firmy. Můžete také využít služby vymalování, úklidu, smontování a postavení nábytku.

Nebo v opačném případě, že nestojíte při stěhování o jiné účastníky a je to pro vás příliš soukromá záležitost, půjčíme vám náš vůz, včetně řidiče, který nebude do ničeho zasahovat a vše odveze podle vašeho přání.