Stěhování domácností

Stěhování Mamut
Zajistíme kvalitní, rychlé a bezproblémové stěhování domácností po celé ČR. Ideálním postupem je návštěva našeho technika zdarma u Vás doma. Při této schůzce se technik seznámí s tím, co se bude stěhovat a na základě toho stanoví časový plán a průběh stěhování, navrhne počet pracovníků, odpovídající stěhovací techniku a dopravní prostředek. Nakonec Vám předloží cenovou kalkulaci a konečná cena stěhování se již nemění. Pokud se vše dohodne podle Vašich představ, sepíše se smlouva o stěhování, která obsahuje přesný počet jednotlivých předmětů.

Stěhování – express samonakládka

Při využití služby express se postaráte téměř o vše vy sami. Sami si zajistíte jak nakládku, tak vykládku vozidla. My vám pouze zajistíme vozidlo s řidičem. Tento řidič má za úkol pouze převézt vámi naložené vozidlo z bodu A do bodu B.
Tuto službu využívají především zákazníci disponující partou silných chlapů a pouze na méně rozsáhlé stěhování, kdy je menší riziko poškození stěhovaných věcí, například na stěhování pár kusů nábytku či přestěhování pračky či lednice.
Tato varianta se nevyplácí při větším stěhování z důvodu velkého rizika poškození vašich věcí. Jak bylo již zmíněno, za naložení a vyložení si zodpovídáte vy sami, z toho důvodu se na toto stěhování nevztahuje naše pojištění.
U této služby, není potřeba návštěva našeho technika.

Stěhování – klasické

Tento způsob je jednoznačně nejvyužívanější především při stěhování větších bytů a domů. Při tomto způsobu se o veškerý průběh stěhování staráme my. Zařídíme vše od demontáže nábytku, zapůjčení krabic ke stěhování, zabalení veškerých věcí do fólií či krabic, naložení do vozu až po vyložení, rozbalení veškerých věcí, montáž nábytku a následné rozmístění dle požadavků zákazníka.

Balení vašich věcí probíhá většinou v den stěhování. Pokud se jedná o větší stěhování, je možné domluvit se na zabalení v jeden den a druhý den vše přestěhovat. Pokud si chce zákazník zabalit své věci sám, můžeme mu buďto s předstihem v den prohlídky, nebo až v den stěhování, přivézt veškerý obalový materiál až domů a to ZDARMA. V ostatních dnech je účtován poplatek 300 Kč za dopravu obalového materiálu.

V případě potřeby se stejně tak, jako při balení, demontuje nábytek v den stěhování. I zde je možnost v jeden den nábytek demontovat, případně zabalit, a následující den vše přestěhovat. Demontáž nábytku mají na starost naši zkušení pracovníci vybaveni veškerým potřebným nářadím.

Naší službu návštěvy technika může využít každý a ZDARMA. Ne vždy je ale tato návštěva potřeba. Pokud se jedná o menší stěhování, kdy je zapotřebí přestěhovat například 5 kusů nábytku a 10 pytlů s oblečením, bohatě postačí buďto vyplnit a poslat naši nezávaznou poptávku nebo nám zavolat. Obratem vám sdělíme buďto orientační, nebo konečnou cenu za přestěhování.
Při větším množství stěhovaných věcí nebo při stěhování těžkých břemen už je návštěva našeho technika namístě. Krom průběhu celého stěhování se od něj dozvíte jak velké vozidlo a kolik pracovníku je zapotřebí a dozvíte se také celkovou cenu za přestěhování vaší domácnosti.

Při stěhování bytů či domů, používáme většinou vozy s vypolstrovaným nákladním prostorem, vybaveným kurtami pro uchycení a zabezpečení veškerých přepravovaných věcí, obalovým materiálem, sadou nářadí na případné montáže/demontáže nábytku a stěhovacími vozíky a popruhy.

Stěhování – na klíč

Se službou stěhování „na klíč“ necháváte veškeré starosti na nás. Od vystěhování veškerých věcí, včetně zabalení, přes veškeré demontáže u vás v domě či bytě, odpojení spotřebičů a elektroniky, až po závěrečný úklid a případně i vymalování prostor. Jediné co od vás bude potřeba, je schůzka s naším technikem a předání klíčů od stěhovaných prostor.

Ať už sháníte „stěhování Praha“ nebo stěhování kdekoliv jinde po ČR, jsme tu pro vás.

Nezávazná poptávka