Stěhování Mladá Boleslav

Chystáte se na stěhování z Mladé Boleslavi do nového bydliště? Schází vám k tomu pomocná ruka – a to nejenom jedna? Využijte našich stěhovacích služeb, ze kterých máte na výběr.

Stěhování Mamut

Stěhování „express“

Tato služba zahrnuje pouze zajištění vozidla s řidičem. Spousta lidí se o všechno stará nejraději sama, ale někdy schází automobil. Vy si věci zabalíte, naložíte do vozidla, my s vámi přijedeme na určené místo, věci si vyložíte a tím máte vystaráno. Express stěhování je vhodné zejména pro menší stěhování, například převoz lednice či pračky.

Klasické stěhování

Tento druh stěhování je nejvíce využívaný, zejména při stěhování bytů nebo domů. Oproti stěhování „express“, kdy je vše na vás, tady je zase všechno na nás. Nábytek demontujeme, poté jej balíme do obalových materiálů, které máme k dispozici a ukládáme do vozu. V novém domě nebo bytě vám všechno nastěhujeme zpátky, a dokonce nábytek smontujeme do původního stavu a rozmístíme vám jej přesně tam, kam budete chtít.

Stěhování „na klíč“

Líbí se vám představa, že vás přestěhujeme v době, kdy vy budete v práci nebo si budete užívat volna a vrátíte se do nového připraveného domova? Tak právě tato služba je pro vás nejvhodnějším řešením. Ze starého bytu nábytek demontujeme, zabalíme, přestěhujeme do nového, kde jej po domluvě s vámi rozmístíme podle vašich představ, vymalujeme a po sobě si uklidíme. Vy nám jenom předáte klíče a o všechno se staráme právě my.

Před chystaným stěhováním je vždy důležitá schůzka s naším stěhovacím technikem, se kterým se dohodnete na všem důležitém. Platbu provádíte až na samém konci celého procesu stěhování – a to buď k rukám technika nebo našeho řidiče.

Líbí se vám naše služby? Nemusíte být jen z Mladé Boleslavi, stěhujeme po celé republice.