Levné stěhování Mladá Boleslav

Vůz + 2x pracovník
13 m³
900 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
17 - 21 m³
1000 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
36 m³
1700 Kč/hod.
bez DPH
Hodnocení

Již několikrát stěhovali a vyklízeli naše prodejny značkové módy DZM a vždy vše proběhlo v naprostém pořádku, dle domluveného času a ceny. Nadále budeme využívat služeb Mamuta. Vřele doporučuji.

P. Malá

Hradec Králové, Praha

Hodnocení

Chtěla bych velice poděkovat chlapcům, kteří nás již po třetí stěhovali, takový přístup se už nevidí. Velmi doporučuji.

Marie Bauerová

Hradec Králové

Hodnocení

Zařídili vše potřebné pro stěhování prodejny nábytku. Výborná cena a kvalita.

Petr Drobek

Hradec Králové

Přehrát video

Chystáte se na stěhování z Mladé Boleslavi do nového bydliště? Schází vám k tomu pomocná ruka – a to nejenom jedna? Využijte našich stěhovacích služeb, ze kterých máte na výběr.

Pokud měníte bydliště, neobejde se to bez přesunu věcí, mnohdy i nábytku a spotřebičů. Jak se přestěhovat levně, rychle, a především bezstarostně, bez obav z vysokých cen a skrytých poplatků? Obraťte se na ověřenou firmu s dlouholetou tradicí a využijte příznivých cen služeb v podobě stěhování Mladá Boleslav. Odpadnou vám případné starosti s demontáží a následnou montáží nábytku a spotřebičů, tahání těžkého nábytku nebo nadrozměrných břemen a dalších věcí.

Stěhování Mamut

Stěhování „express“

Tato služba zahrnuje pouze zajištění vozidla s řidičem. Spousta lidí se o všechno stará nejraději sama, ale někdy schází automobil. Vy si věci zabalíte, naložíte do vozidla, my s vámi přijedeme na určené místo, věci si vyložíte a tím máte vystaráno. Express stěhování je vhodné zejména pro menší stěhování, například převoz lednice či pračky.

Klasické stěhování

Tento druh stěhování je nejvíce využívaný, zejména při stěhování bytů nebo domů. Oproti stěhování „express“, kdy je vše na vás, tady je zase všechno na nás. Nábytek demontujeme, poté jej balíme do obalových materiálů, které máme k dispozici a ukládáme do vozu. V novém domě nebo bytě vám všechno nastěhujeme zpátky, a dokonce nábytek smontujeme do původního stavu a rozmístíme vám jej přesně tam, kam budete chtít.

Stěhování „na klíč“

Líbí se vám představa, že vás přestěhujeme v době, kdy vy budete v práci nebo si budete užívat volna a vrátíte se do nového připraveného domova? Tak právě tato služba je pro vás nejvhodnějším řešením. Ze starého bytu nábytek demontujeme, zabalíme, přestěhujeme do nového, kde jej po domluvě s vámi rozmístíme podle vašich představ, vymalujeme a po sobě si uklidíme. Vy nám jenom předáte klíče a o všechno se staráme právě my.

Před chystaným stěhováním je vždy důležitá schůzka s naším stěhovacím technikem, se kterým se dohodnete na všem důležitém. Platbu provádíte až na samém konci celého procesu stěhování – a to buď k rukám technika nebo našeho řidiče.

Líbí se vám naše služby? Nemusíte být jen z Mladé Boleslavi, stěhujeme po celé republice.