Levné stěhování Hradec Králové

Vůz + 2x pracovník
13 m³
900 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
17 - 21 m³
1000 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
36 m³
1700 Kč/hod.
bez DPH
Hodnocení

Již několikrát stěhovali a vyklízeli naše prodejny značkové módy DZM a vždy vše proběhlo v naprostém pořádku, dle domluveného času a ceny. Nadále budeme využívat služeb Mamuta. Vřele doporučuji.

P. Malá

Hradec Králové, Praha

Hodnocení

Chtěla bych velice poděkovat chlapcům, kteří nás již po třetí stěhovali, takový přístup se už nevidí. Velmi doporučuji.

Marie Bauerová

Hradec Králové

Hodnocení

Zařídili vše potřebné pro stěhování prodejny nábytku. Výborná cena a kvalita.

Petr Drobek

Hradec Králové

Přehrát video

Pokud bydlíte v Hradci Králové nebo zde máte firmu a potřebujete zajistit stěhování, obraťte se na naši firmu. Stěhování Hradec Králové Mamut nabízí služby nejen pro soukromé osoby, ale i pro firmy a společnosti. Kromě stěhování po celém území naší republiky nabízíme také stěhování do všech států Evropské unie.

Stěhování Mamut

Stěhovací služby

Zajistíme komplexní služby týkající se stěhování bytu, rodinného domu či chaty. Pokud potřebujete uskladnit nábytek či spotřebiče na přechodnou dobu, poskytneme vám skladovací prostory v podobě zabezpečených skladů. Kromě stěhování zajistíme i vyklizení nemovitosti, sklepních či půdních prostorů nebo garáží.

Firmám nabízíme, kromě klasických stěhovacích služeb, i odpojení a zapojení veškeré PC techniky a to podle plánků, které před stěhováním vyhotovíme. Technika tak bude zapojena do původního stavu.

Pokud vás čeká stěhování většího rázu, je vhodná návštěva našeho technika, který s vámi projedná veškeré podrobnosti a vysvětlí celý průběh stěhovacího procesu. Následně je přítomen během stěhování a má na starosti celý stěhovací tým.

Jestliže vám chybí obalový materiál, i ten máme k dispozici. Pro stěhování využíváme výhradně kvalitní obalový materiál, mezi nějž patří pěti vrstvé kartonové krabice určené pro stěhování, stretch fólie a fólie bublinkové, kartony a deky určené pro přepravu.

Stěhování Mamut

Vyberete se druh stěhování, který vám bude vyhovovat

Pro stěhování nabízíme několik různých variant, záleží jen na vás, kterou z nich si zvolíte.

  • Expres samonakládka

Vy stěhujete, my zajistíme vozidlo s řidičem, který se stěhování neúčastní, pouze vám přepraví naložené věci do místa určení.

  • Klasické stěhování

Pokud nemáte čas, veškeré činnosti spojené se stěhováním, za vás zajistíme. Veškeré potřebné věci připravíme ke stěhování, zajistíme jejich naložení, převezeme na vámi udané místo a opět nastěhujeme do nových prostor. Také zajistíme veškerý obalový materiál potřebný pro stěhování. Stěhování lze zajistit i během víkendu či svátku.

Kdo by se nechtěl přestěhovat rychle a bez problémů. Nechte přemístění vašich věci na jiných. Zvolte si k tomuto účelu ověřenou, spolehlivou a zkušenou firmu pro levné stěhování v Hradci Králové. Ušetříte tím nejen váš čas a energii, ale i peníze. Při pohledu na ceník stěhování Hradec Králové zjistíte, že takovéto služby se vám rozhodně vyplatí. Cena stěhování v Hradci Králové profesionální firmou je totiž více než příznivá. Je to rychlé a levné.