Stěhování Hradec Králové

Pokud bydlíte v Hradci Králové nebo zde máte firmu a potřebujete zajistit stěhování, obraťte se na naši firmu. Stěhování Hradec Králové Mamut nabízí služby nejen pro soukromé osoby, ale i pro firmy a společnosti. Kromě stěhování po celém území naší republiky nabízíme také stěhování do všech států Evropské unie.

Stěhování Mamut

Stěhovací služby

Zajistíme komplexní služby týkající se stěhování bytu, rodinného domu či chaty. Pokud potřebujete uskladnit nábytek či spotřebiče na přechodnou dobu, poskytneme vám skladovací prostory v podobě zabezpečených skladů. Kromě stěhování zajistíme i vyklizení sklepních či půdních prostorů nebo garáží.

Firmám nabízíme, kromě klasických stěhovacích služeb, i odpojení a zapojení veškeré PC techniky a to podle plánků, které před stěhováním vyhotovíme. Technika tak bude zapojena do původního stavu.

Pokud vás čeká stěhování většího rázu, je vhodná návštěva našeho technika, který s vámi projedná veškeré podrobnosti a vysvětlí celý průběh stěhovacího procesu. Následně je přítomen během stěhování a má na starosti celý stěhovací tým.

Jestliže vám chybí obalový materiál, i ten máme k dispozici. Pro stěhování využíváme výhradně kvalitní obalový materiál, mezi nějž patří pěti vrstvé kartonové krabice určené pro stěhování, stretch fólie a fólie bublinkové, kartony a deky určené pro přepravu.

Stěhování Mamut

Vyberete se druh stěhování, který vám bude vyhovovat

Pro stěhování nabízíme několik různých variant, záleží jen na vás, kterou z nich si zvolíte.

  • Expres samonakládka

Vy stěhujete, my zajistíme vozidlo s řidičem, který se stěhování neúčastní, pouze vám přepraví naložené věci do místa určení.

  • Klasické stěhování

Pokud nemáte čas, veškeré činnosti spojené se stěhováním, za vás zajistíme. Veškeré potřebné věci připravíme ke stěhování, zajistíme jejich naložení, převezeme na vámi udané místo a opět nastěhujeme do nových prostor. Také zajistíme veškerý obalový materiál potřebný pro stěhování. Stěhování lze zajistit i během víkendu či svátku.