Stěhování Jihlava

Naše společnost nabízí služby v oblasti stěhování na profesionální úrovni, proto máme mnoho spokojených zákazníků. Stěhování v Jihlavě i v jiných městech provádíme nejen ve všední dny, ale také o víkendech a během svátků.

Stěhování Mamut

Co vše přestěhujeme?

Kromě veškerého vybavení domácností a firem, jsme specialisty na přestěhování těžkých nebo objemných břemen nejen po Jihlavě, ale v rámci celé České republiky.

Jak fungujeme?

Při každé objednávce upřednostňujeme nejprve návštěvu našeho technika, který s vámi sepíše celý plán stěhování, místo nakládky a vykládky, včetně přibližného časového rozpětí celého stěhování. Technik je vám následně k dispozici v průběhu celého stěhování a můžete se na něj obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Do zakázkového listu napíše seznam všech stěhovaných věcí, včetně jejich počtu a stavu. Také si od něj můžete převzít obalový materiál – fólie, krabice nebo přepravky. Během stěhování má technik vše na povel. Po vyložení stěhovaných věcí, vše opět sepíše do zakázkového listu a pokud proběhlo vše v pořádku, uhradíte mu platbu za stěhování, popřípadně našemu řidiči.

Samotné stěhování je plné stresu a my vás toho rádi ušetříme. Stěhování Jihlava vám ušetří čas i starosti. Pokud se chcete vyhnout všem komplikacím, které stěhování přináší, oceníme vaši důvěru v nás vloženou a vše přestěhujeme. Veškeré instrukce předáte technikovi na vaší schůzce a ten si vezme vše na starost. Vy můžete vyrazit na výlet nebo návštěvu svých blízkých a přijet, až bude vše přestěhované, smontované, postavené a uklizené.

Pokud máte rádi vše pod svou kontrolou, pouze zapůjčíme náš stěhovací vůz, včetně řidiče. Řidič nebude do ničeho zasahovat a pouze převeze vše z Jihlavy, na vámi určené místo. Následnou platbu uhradíte našemu řidiči.