Levné stěhování Jihlava

Vůz + 2x pracovník
13 m³
900 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
17 - 21 m³
1000 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
36 m³
1700 Kč/hod.
bez DPH
Hodnocení

Již několikrát stěhovali a vyklízeli naše prodejny značkové módy DZM a vždy vše proběhlo v naprostém pořádku, dle domluveného času a ceny. Nadále budeme využívat služeb Mamuta. Vřele doporučuji.

P. Malá

Hradec Králové, Praha

Hodnocení

Chtěla bych velice poděkovat chlapcům, kteří nás již po třetí stěhovali, takový přístup se už nevidí. Velmi doporučuji.

Marie Bauerová

Hradec Králové

Hodnocení

Zařídili vše potřebné pro stěhování prodejny nábytku. Výborná cena a kvalita.

Petr Drobek

Hradec Králové

Přehrát video

Naše společnost nabízí služby v oblasti stěhování na profesionální úrovni, proto máme mnoho spokojených zákazníků. Stěhování v Jihlavě i v jiných městech provádíme nejen ve všední dny, ale také o víkendech a během svátků.

Stěhování Mamut

Co vše přestěhujeme?

Kromě veškerého vybavení domácností a firem, jsme specialisty na přestěhování těžkých nebo objemných břemen nejen po Jihlavě, ale v rámci celé České republiky.

Jak fungujeme?

Při každé objednávce upřednostňujeme nejprve návštěvu našeho technika, který s vámi sepíše celý plán stěhování, místo nakládky a vykládky, včetně přibližného časového rozpětí celého stěhování. Technik je vám následně k dispozici v průběhu celého stěhování a můžete se na něj obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Do zakázkového listu napíše seznam všech stěhovaných věcí, včetně jejich počtu a stavu. Také si od něj můžete převzít obalový materiál – fólie, krabice nebo přepravky. Během stěhování má technik vše na povel. Po vyložení stěhovaných věcí, vše opět sepíše do zakázkového listu a pokud proběhlo vše v pořádku, uhradíte mu platbu za stěhování, popřípadně našemu řidiči.

Samotné stěhování je plné stresu a my vás toho rádi ušetříme. Stěhování Jihlava vám ušetří čas i starosti. Pokud se chcete vyhnout všem komplikacím, které stěhování přináší, oceníme vaši důvěru v nás vloženou a vše přestěhujeme. Veškeré instrukce předáte technikovi na vaší schůzce a ten si vezme vše na starost. Vy můžete vyrazit na výlet nebo návštěvu svých blízkých a přijet, až bude vše přestěhované, smontované, postavené a uklizené.

Pokud máte rádi vše pod svou kontrolou, pouze zapůjčíme náš stěhovací vůz, včetně řidiče. Řidič nebude do ničeho zasahovat a pouze převeze vše z Jihlavy, na vámi určené místo. Následnou platbu uhradíte našemu řidiči.