Levné stěhování Nymburk

Vůz + 2x pracovník
13 m³
900 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
17 - 21 m³
1000 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
36 m³
1700 Kč/hod.
bez DPH
Hodnocení

Již několikrát stěhovali a vyklízeli naše prodejny značkové módy DZM a vždy vše proběhlo v naprostém pořádku, dle domluveného času a ceny. Nadále budeme využívat služeb Mamuta. Vřele doporučuji.

P. Malá

Hradec Králové, Praha

Hodnocení

Chtěla bych velice poděkovat chlapcům, kteří nás již po třetí stěhovali, takový přístup se už nevidí. Velmi doporučuji.

Marie Bauerová

Hradec Králové

Hodnocení

Zařídili vše potřebné pro stěhování prodejny nábytku. Výborná cena a kvalita.

Petr Drobek

Hradec Králové

Přehrát video

Stěhování Mamut

A je to tady, doma vám pomalu ale jistě začíná být těsno. Nebo vám zkrátka vypršela nájemní smlouva. Takže se musíte poohlédnout po novém a větším bydlení. A s tím logicky souvisí i nutnost přestěhování se. Pokud už nějaké to vlastní vybavení máte, vyžaduje to nějakou tu logistiku, aby všechno proběhlo, pokud možno bez zádrhelů. Není nad to zajistit si firmu, které vše přestěhuje za vás, obstará případnou demontáž a následnou montáž, zajistí obalovou techniku a další.

ŠETŘETE VAŠE SÍLY

Proč se namáhat, když nemusíte. Šetřete vaše síly a energii. Ještě ji budete potřebovat. Stačí, když si zařídíte to nejnutnější a ostatní činnosti můžete během chvilky převelet na někoho jiného. Sami uvidíte, jak se vám uleví. Přemýšlejte, plánujte, zařizujte, ale fyzickou práci nechte na nás. My už se o vše postaráme.

TĚŽKÁ BŘEMENA? ŽÁDNÝ PROBLÉM

Ať už z vašeho stávajícího bydliště potřebujete odvézt pračku, sušičku nebo jiná těžká břemena či nadrozměrné věci, není to pro nás žádný problém. Rádi vám vyjdeme vstříc tak, aby vše proběhlo k vaší maximální spokojenosti.

CENÍK A NABÍDKA SLUŽEB

S námi budete šetřit nejen vaši energii, ale také peněženku. Stěhování Nymburk je totiž za výhodné ceny, které potěší každého. A to vám jistě přijde vhod.
Vytvořte si nezávaznou poptávku online a zjistěte, kolik vás to bude stát. Jisti si můžete být v tom, že

MÁTE SE NA KOHO SPOLEHNOUT

Mít se na koho spolehnout je velmi důležité. A na nás rozhodně můžete, a to 7 dní v týdnu. Víme, že to není jednoduché. A proto se přizpůsobíme vašim požadavkům, zajistíme všechno potřebné a uděláme maximum pro hladký průběh vašeho přestěhování. Neváhejte a zvolte si zkušenou stěhovací firmu s dlouholetou tradicí, která se postará o hladký průběh celé akce.
Obraťte se na jedničku mezi stěhovacími firmami a využijte nabízených služeb.