Levné stěhování Karlovy Vary

Vůz + 2x pracovník
13 m³
900 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
17 - 21 m³
1000 Kč/hod.
bez DPH
Vůz + 2x pracovník
36 m³
1700 Kč/hod.
bez DPH
Hodnocení

Již několikrát stěhovali a vyklízeli naše prodejny značkové módy DZM a vždy vše proběhlo v naprostém pořádku, dle domluveného času a ceny. Nadále budeme využívat služeb Mamuta. Vřele doporučuji.

P. Malá

Hradec Králové, Praha

Hodnocení

Chtěla bych velice poděkovat chlapcům, kteří nás již po třetí stěhovali, takový přístup se už nevidí. Velmi doporučuji.

Marie Bauerová

Hradec Králové

Hodnocení

Zařídili vše potřebné pro stěhování prodejny nábytku. Výborná cena a kvalita.

Petr Drobek

Hradec Králové

Přehrát video

Čeká vás stěhování ze stávajícího bytu do bytu většího nebo do rodinného domu, nebo rozšiřujete svoji firmu a přemýšlíte nad stěhováním do větších prostorů, ale děsíte se zmatku, který vždy kolem stěhování nastává? Vůbec nemusíte. Společnost Mamut zajišťuje stěhování Karlovy Vary a pro další místa na území České republiky. Pokud chystáte stěhování i mimo republiku, i stí vám naše společnost pomůže.

Stěhování Mamut

Předcházejte nečekanému

Abychom se vyhnuli nečekaným událostem během stěhování a vše proběhlo bez komplikací, dle vašich představ a k vaší spokojenosti, nabízíme vám před stěhováním návštěvu našeho technika. Jeho úkolem je prohlédnout si prostory stávající i nové a připravit časový plán. Kromě toho určí počet pracovníků, dopravní prostředek, který bude pro stěhování vhodný a připraví cenový návrh.

Bezpečnost přepravovaných předmětů zajistí i kvalitní obalový materiál, který máme též k dispozici. Využít tak můžete různé druhy fólií (fixační či stretch), kartonáž, krabice či přepravky.

Pokud potřebujete některé přepravované předměty na čas uskladnit, můžete využít naše skladovací prostory, které jsou velmi dobře zabezpečené.

Stěhování Mamut

Stěhování a co ještě?

Kromě klasického stěhování nabízíme i stěhování těžkých břemen, mezi něž patří klavíry a piána, trezory či celá řada strojů. Tento druh stěhování je časově velmi náročný a navíc vyžaduje velmi pečlivou přípravu. Někdy je dokonce potřeba zapojit i některý druh nákladní techniky, která zajistí přesun těžkých břemen. I s tímto typem stěhování vám naše firma pomůže. Kromě zajištění potřebné techniky vyřídíme i potřebná povolení pro vjezdy a průjezdy a naplánujeme ideální cestu.

Mezi další služby, které naše společnost Mamut nabízí, patří vyklízení bytových i nebytových prostor, mezi něž patří byty, domy, sklepy, půdy, garáže, firmy a celá řada dalších objektů. Nepotřebné věci odvezeme na smluvní skládky či skládky ve vašem bydlišti.