Bezpečné a rychlé stěhování

Bezpečné a rychlé stěhování

O stěhování se říká, že je lepší raději vyhořet než se stěhovat. Nemusí to být tak docela pravda, pokud si najdete vhodného pomocníka. Jedním z největších problémů při stěhování je stěhování těžkých břemen. Vyžaduje to nejen dostatek zkušeností, ale také důkladnou přípravu před celou akcí. Stěhovat objemné a těžké předměty svépomocí by nemuselo dopadnout dobře.

  • Profesionální služba tento problém řeší tak, že na místo určení vyšle technika, který po zhodnocení situace stanoví nejefektivnější způsob, včetně zvolení vhodného vozidla.
  • Pokud je to nutné, pak může nastoupit i těžká technika v podobě podvalu a jeřábu.

Stěhování se ale nemusí týkat pouze těžkých břemen, a přesto to může být pro majitele docela problém. Už jen přípravy na přesun věcí vyžadují mnoho času a ten je v současné době pro mnoho z nás vzácný. Využitím profesionální stěhovací služby získáte kvalitní, rychlé a bezproblémové přestěhování po celé České republice.

Můžete využít bezplatnou konzultaci

Nabídka pomoci se stěhováním se týká pochopitelně také kanceláří, provozoven a dalších prostor. Jednoduše řečeno – přestěhováno bude cokoliv, co si budete přát.

  • Vše započne bezplatnou konzultací s technikem u vás doma nebo třeba v kavárně.
  • Na této schůzce si domluvíte přesné podrobnosti ohledně časového plánu, počtu pracovníků, stěhovací techniky, dopravních prostředků a samozřejmě také celého průběhu samotného stěhování.

Pokud budete se vším souhlasit, pak vám technik předloží cenovou kalkulaci. V tomto okamžiku je cena konečná a nemusíte mít obavu, že by se jakkoliv měnila nebo dokonce navyšovala. Jedním z důležitých prvků je také ochrana vašich věcí před poškozením. Vše bude pečlivě zabaleno do kvalitních obalových materiálů. K tomu slouží stretch fólie, bublinkové fólie, kartonové krabice, dřevěné přepravní boxy a další úložné prostory a obalové materiály.