Nemějte obavy ze stěhování

Nemějte obavy ze stěhování

Stěhování s sebou většinou přináší dva různé pocity. Pokud se stěhujeme do lepšího bydlení, pak se pochopitelně těšíme. Ale zároveň máme obavu, jestli všechno dopadne dobře a nic se cestou nepoškodí. Této starosti se můžete snadno zbavit tím, že si ke spolupráci přizvete profesionální firmu, která má dostatek zkušeností a dokáže si poradit s čímkoliv.

 • Stěhování se nemusí týkat jen změny našeho bydliště.
 • Někdy je zapotřebí přemístit například kancelář nebo provozovnu.
 • A to může být mnohem náročnější nežli klasické stěhování.

Jak se stěhuje trezor

Jedním z největších problémů se může zdát přemístění trezoru. Trezory jsou v současné době běžnou součástí kanceláří nebo provozů. Pro stěhovací službu jeho přemístění ale žádný problém není. Na místo se dostaví technik, který podle rozměrů a hmotnosti trezoru navrhne optimální řešení.

 • To se týká také vhodného obalového materiálu.
 • V případě, že se zvolí kontejnerová, námořní nebo letecká přeprava, bude se s největší pravděpodobností jednat o dřevěný futrál.
 • Ten je možné vyrobit přesně na míru konkrétního trezoru.

Přeprava je pro vaše věci bezpečná

Službu technika je možné využít i při klasickém stěhování bytu či domu. A to především v případě, že bude nutné přemístit objemné nebo těžké předměty. Jestliže není přítomnost technika nutná, pak stačí jednoduše vyplnit a poslat nezávaznou objednávku. Obratem získáte informace o ceně za přestěhování. Celý proces může být proveden během jednoho jediného dne.

 • Bezpečnost stěhovaných předmětů je zajištěna hned několika způsoby:
 1. demontáž nábytku
 2. zabalení do vhodných obalových materiálů
 3. přeprava vozidlem s polstrováním a úchyty
 4. nakládání objemných předmětů pomocí vozíků

Pokud by přeci jen vznikla škoda, pak bude vše uhrazeno z pojištění. Stěhovací služba je vám k dispozici nonstop. Což znamená i o víkendech a svátcích.